Emilie Autumn Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Think of your darkest night, Think of your soul alone..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

My Chemical Romance

+3
prettyODD
the fallen angel
Tinuviel
7 posters
YazarMesaj
Tinuviel

Admin

Admin
Tinuviel

Kadın

My Chemical Romance Empty
MesajKonu: My Chemical Romance   My Chemical Romance EmptyPtsi Tem. 14, 2008 12:36 pm

MY CHEMİCAL ROMANCE
(Benim Kimyasal Aşkım..)

My Chemical Romance, 2001 senesinde grubun solisti Frontman Gerard Way’in kurduğu Post Harcore/Horror Rock tabanlı müzik grubudur.

My Chemical Romance adı Gerard’ın kardeşinden çıkmıştır: Gerard’ın kardeşi Mikey, çalıştığı kitapçıda Ecstasy:Three Tales of Chemical Romance kitabını görmüş ve bunun bir grup için harika bir ad olacağını düşünmüştür. My Chemical Romance adı, biraz da Gerard’ın uyuşturucu bağımlılığına gönderme yapar.

Gerard Way, 11 Eylül saldırılarına tanık olmuştur ve bu olay onu hayatı için artık bir şey yapması gerektiğine inandırmıştır. Gerard, grubun ilk parçası olan Skylines And Turnstiles’i 11 Eylül saldırılarına atfen yazmıştır.
My Chemical Romance IBroughtyoumybulletalbmkapa
Gerard, saldırılardan sonra New Jersey’den olan arkadaşları Matt Pelissier ve Ray Toro’yu yanına alarak grup çalışmalarına başlamıştır. Daha sonra kadroya Gerard’ın kardeşi Mikey’i de ekleyen grup, ilk albümleri I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love’ı Eyeball Records’tan çıkarttı. Albümün tamamlanmasından hemen önce gruba gitarist Frank İero katıldı.Frank’in sadece iki şarkıda (Early Sunsets Over Monroeville-Honey, This Mirror Isn't Enough For Two Of Us My Chemical Romance 448318 )gitar çaldığı albüm, suçlu aşıklar teması üzerine kurulu bir konsept şeklindeydi..
My Chemical Romance GerardnizdiiRevengealmmkapa
(Bu resmi Gee'm çizmiştir! My Chemical Romance 438638 )
Fakat grubun dünyaca tanınmasını sağlayan albüm Reprise Records’la anlaşıp 2004 yılında çıkardıkları 2. albümleri Three Cheers For Sweet Revenge’dir. Bu albümün tüm resimlerini Gerard Way çizmiştir. Suçlu aşıklar konseptini bu albümde de devam ettiren grup albüm çıktığından bir yıl sonra altın plak aldı. Albümün Helena şarkısı MTV’de kendine bol bol yer bulurken Amerika’da şu ana kadar 1.4 milyonluk bir satış yakaladı.

Bu albümle Frank İero grupta yerini resmi olarak alırken Davulcu Matt Pelissier’in yerine Bob Bryar getirildi.

2005 yılında Green Day’in alt grubu olarak sahne alan My Chemical Romance, aynı sene Taste Of Chaos turnesinde yer aldı. Alkaline Trio ve Reggie and The Full Effect gruplarıyla kendi turnesine çıkan MCR, internet üzerinden David Bowie ile Queen’in Under Pressure şarkısını The Used grubu ile baştan yorumladı.
My Chemical Romance Life_on_the_Murder_Scene_cover
2006 Mart’ında 2 DVD’li olarak Life On The Murder Scene’i çıkaran MCR, bu DVD’lerde canlı performanslarına, kliplerine ve kliplerin perde arkalarına yer verdi.
My Chemical Romance TheBlackParadealbmkapa
2006 yılının son çeyreğinde çıkardıkları The Black Parade albümü grup için tam olarak bir dönüm noktası oldu. Bu albümle artık grup uluslar arası başarı yakalamış ve kendi alanının en başarılı gruplarından biri olmuştur. Bu albümün konseptini son anda içindeki yaşama sevincini fark eden bir kanser hastası oluşturur.

Gerard Way, albümün çıkışıyla beraber saçlarını platin’e boyatmış ve grup sahneye bando kıyafetleriyle çıkmaya başlamıştır. Fakat Gerard, saçının rengi birkaç ay sonra içine sinmeyerek tekrar eski rengi olan koyu kahverengiye dönmüştür.
My Chemical Romance Normal_04563

Bu albümden çıkan ilk single olan Welcome To The Black Parade İngiltere listelerinde 1. olmuş ve gene aynı albümden çıkan Famous Last Words şarkısına çekilen klip Youtube’da 30 milyon izlenme rakamıyla en çok izlenen 3. klip olmuştur.
[/b]

Grup Üyeleri:

GERARD A. R. WAY (Benim için ne değeri olduğunu bilirsiniz.. )
My Chemical Romance Gerardlargemsg118695202jc5
My Chemical Romance Bakabakldmbittimbuneeydsb0
My Chemical Romance Aygzleridolmussmeleiimiwp3

FRANK ANTHONY İERO (Ritm Gitar)
My Chemical Romance 1181431674_f
My Chemical Romance Frank9
RAYMOND(Ray) MANUEL TORO(Gitar)
My Chemical Romance Ray_toro
My Chemical Romance 432e3e61eb557-71-1
Koyunum Benim My Chemical Romance 438638
MİCHAEL (Mikey) JAMES WAY(Bass)
My Chemical Romance 281x211
My Chemical Romance Mikey_Way_Straitening_His_Hair_Awwwwwwww--large-msg-119320894391
ROBERT (Bob) NATHANİEL BRYAR(Bateri)
My Chemical Romance BOB--large-msg-117672007343
My Chemical Romance Bob3
Mr. Bean :lol:
https://emilieautumntr.yetkin-forum.com
the fallen angel

Admin

Admin
the fallen angel

Kadın

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance   My Chemical Romance EmptyPtsi Tem. 14, 2008 4:22 pm

Kaliteli olan sayılı gruplardandır."Teenager" "I'm Not Okay" şarkılarını çok severim (:
prettyODD
Grafiker
Grafiker
prettyODD

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance   My Chemical Romance EmptyPtsi Tem. 14, 2008 7:34 pm

Orda bir yakışıklıyı, burda ise onun ve çaldığı grubunun hastasını görüyorum My Chemical Romance 982861
mym
Em-Fan
Em-Fan
mym

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance   My Chemical Romance EmptySalı Tem. 15, 2008 12:49 am

Ya eskiden pek dinlemzdim ama şimdi bu grubun hastası oldum diyebilirim(O bilmesede yağmur sayesinde My Chemical Romance 400309 )
Tinuviel

Admin

Admin
Tinuviel

Kadın

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance   My Chemical Romance EmptySalı Tem. 15, 2008 12:51 am

Aaa.. Böyle hayırlı bi vesileye aracı olduysam ne mesut bana ( :ters: )Canım canım canım grubum benim!!

MCR'A EMO DİYENLERE (!) VE ÖZENTİLERE HAYIRR!! :rocker:
v33nus
Em-Fan
Em-Fan

Kadın

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance   My Chemical Romance EmptySalı Tem. 15, 2008 9:22 pm

Bu grubu İlk Helena şarkısıyla tanıdım ve çok sevdim bazen şarkılarını dinliyorum
Tinuviel

Admin

Admin
Tinuviel

Kadın

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance   My Chemical Romance EmptySalı Tem. 15, 2008 11:13 pm

v33nus demiş ki:
Bu grubu İlk Helena şarkısıyla tanıdım ve çok sevdim bazen şarkılarını dinliyorum

Aa! Dinlediğini bilmiyordum. Sevindim My Chemical Romance 900236
mym
Em-Fan
Em-Fan
mym

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance   My Chemical Romance EmptyÇarş. Tem. 16, 2008 9:59 am

Ya MCR'ın şarkıları zaten apayrı güzelde klipleride manyak oluyor ya örn:Helena.Bitityorum klibine
Tinuviel

Admin

Admin
Tinuviel

Kadın

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance   My Chemical Romance EmptyÇarş. Tem. 16, 2008 12:40 pm

Helena ilk aşkım. Hep bende özel bir yeri olacak My Chemical Romance 269104
mym
Em-Fan
Em-Fan
mym

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance   My Chemical Romance EmptyÇarş. Tem. 16, 2008 12:42 pm

Ya hiç Türkiye'ye gelmediler dimi konsere falan My Chemical Romance 62715
Tinuviel

Admin

Admin
Tinuviel

Kadın

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance   My Chemical Romance EmptyÇarş. Tem. 16, 2008 12:46 pm

Hayır. En az 2 sene boyunca da gelmeyecekler gibi görünüyor My Chemical Romance 9330
Yummyleen
Moderatör
Moderatör
Yummyleen

Kadın

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance   My Chemical Romance EmptyC.tesi Ağus. 30, 2008 4:05 am

İlk kliplerini bi cafede otururken izlemiştim... :lol:
Yaklaşık 1 sene önceydi..O gün bile hayran kalmıştım onlara ama isimlerinin my chemical romance olduğundan bile haberdar değildim...My Chemical Romance 226894
Sağolsun Yağmır'ım bana gerçek müzik yapan bi grubu MCR'ı tanıttı..My Chemical Romance 438638
E bende fan olma yolunda ilerliyorum gittikçe... My Chemical Romance 400309

KOPMAK İSTEYEN ŞU RESMİN İSMİNE BAKSIN... My Chemical Romance 733144 My Chemical Romance 733144 AHH Yağmur Ahh sen adamı öldürürsün..
Alıntı :

My Chemical Romance Aygzleridolmussmeleiimiwp3
melek
http://www.antitokiohotel.coolbb.net
Tinuviel

Admin

Admin
Tinuviel

Kadın

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance   My Chemical Romance EmptyPaz Ağus. 31, 2008 5:05 pm

Aa anem rezil ettin beni My Chemical Romance 174538 Benim daha nasıl adlandırdığım resimler var bi görseniz krize girersiniz My Chemical Romance 44460
lyydia**
Em-Fan
Em-Fan
lyydia**

Kadın

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance   My Chemical Romance EmptySalı Eyl. 02, 2008 11:02 pm

way kardeşlere ölerim ben xD

gee de tatlı matlı ama ben niyeyse hep mikey i sevmişimdir michael james way btanee ^^

ah bide Alicia denen kız bozuntusu olmasa =(
zaten ne kadar gereksiz şu lynz ve alicia =(
Tinuviel

Admin

Admin
Tinuviel

Kadın

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance   My Chemical Romance EmptySalı Eyl. 02, 2008 11:03 pm

lyydia** demiş ki:
way kardeşlere ölerim ben xD

gee de tatlı matlı ama ben niyeyse hep mikey i sevmişimdir michael james way btanee ^^

ah bide Alicia denen kız bozuntusu olmasa =(
zaten ne kadar gereksiz şu lynz ve alicia =(

Ahh ahh gel bana sor bi de My Chemical Romance 850857 Gerard da saçını pembeye boyattı Emilie gibi, resmini koyarım isterseniz My Chemical Romance 850857
lyydia**
Em-Fan
Em-Fan
lyydia**

Kadın

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance   My Chemical Romance EmptySalı Eyl. 02, 2008 11:12 pm

ay onun nesi pembe kızıl olmuş o xD
Tinuviel

Admin

Admin
Tinuviel

Kadın

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance   My Chemical Romance EmptySalı Eyl. 02, 2008 11:15 pm

Bana pembe gibi geldi My Chemical Romance 167689
lyydia**
Em-Fan
Em-Fan
lyydia**

Kadın

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance   My Chemical Romance EmptySalı Eyl. 02, 2008 11:44 pm

ay ebn direk kzııl demiştim valla xD
yane en azından bendeki resimde öyle gibi (x

My Chemical Romance Geepinkhairrs5pr2
Tinuviel

Admin

Admin
Tinuviel

Kadın

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance   My Chemical Romance EmptySalı Eyl. 02, 2008 11:46 pm

Bana da rengi senin imzandaki Emilie'nin saçı gibi gelmişti. Ve şu anda tek o resim var zaten elimizde :lol: Daha farklı resimler gelse de göründüğü kadar iğrenç olmadığını anlasak, keşke...
Tinuviel

Admin

Admin
Tinuviel

Kadın

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance   My Chemical Romance EmptyC.tesi Ocak 10, 2009 8:32 pm

Çok önceden öğrenmeme rağmen bu başlıkta duyuru yapmamışım.
Gerard baba oluyor, Lynz hamile.. Yazın bekliyoruz küçük Geeyi..
the fallen angel

Admin

Admin
the fallen angel

Kadın

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance   My Chemical Romance EmptyPaz Ocak 11, 2009 9:51 pm

Tinuviel demiş ki:
Çok önceden öğrenmeme rağmen bu başlıkta duyuru yapmamışım.
Gerard baba oluyor, Lynz hamile.. Yazın bekliyoruz küçük Geeyi..
Bu durumda artık senin Lynz'den daha fazla nefret ettiğini söyleyebiliriz xD

My Chemical Romance
1 sayfadaki 1 sayfası