Emilie Autumn Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Think of your darkest night, Think of your soul alone..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Emilie'yi Nerden Buldunuz?

+23
Phoenix
GildedCunt
Nirvana
Edaa
darkdesire
BoggY
Yummyleen
keman
syanidiaAurinko_
d@!$y
dark soul
QuentineEmilie
MOON de LIONCOURT
lyydia**
^dReam^
soxPitifulxXx
Greengirl_gg
v33nus
feedback
Scissors
mym
Tinuviel
the fallen angel
27 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Scissors
Em-Fan
Em-Fan
Scissors

Kadın

Emilie'yi Nerden Buldunuz? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Emilie'yi Nerden Buldunuz?   Emilie'yi Nerden Buldunuz? - Sayfa 2 EmptyPerş. Ara. 25, 2008 10:35 pm

Yok yok daha tam ölmedi sadece gelen giden az .. -ki bu öldü demek biraz Emilie'yi Nerden Buldunuz? - Sayfa 2 968789
darkdesire
Yeni üye
Yeni üye

MesajKonu: Geri: Emilie'yi Nerden Buldunuz?   Emilie'yi Nerden Buldunuz? - Sayfa 2 EmptyPerş. Ara. 25, 2008 10:50 pm

neden böyle aceba?
Scissors
Em-Fan
Em-Fan
Scissors

Kadın

MesajKonu: Geri: Emilie'yi Nerden Buldunuz?   Emilie'yi Nerden Buldunuz? - Sayfa 2 EmptyCuma Ara. 26, 2008 8:07 pm

Ya ne bileyim okullar falan var desem bir garip olcak Emilie'yi Nerden Buldunuz? - Sayfa 2 968789
Edaa
Em-Lover
Em-Lover
Edaa

Kadın

MesajKonu: Geri: Emilie'yi Nerden Buldunuz?   Emilie'yi Nerden Buldunuz? - Sayfa 2 EmptyCuma Ara. 26, 2008 10:43 pm

Imm , üye sayısı da az ya . Okullar vs. yüzünden devamlı giren üyeler de giremiyor olabilir tabi ..
Scissors
Em-Fan
Em-Fan
Scissors

Kadın

MesajKonu: Geri: Emilie'yi Nerden Buldunuz?   Emilie'yi Nerden Buldunuz? - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 27, 2008 7:50 pm

Evet zaten modlardan biri msne dahi az giriyor diğerlerininde sebebi vardır...
Neyse açılır sömestreye doğru XD
the fallen angel

Admin

Admin
the fallen angel

Kadın

MesajKonu: Geri: Emilie'yi Nerden Buldunuz?   Emilie'yi Nerden Buldunuz? - Sayfa 2 EmptyPaz Ara. 28, 2008 1:01 am

Ölmüş derken? *.* Bizim site genelde böyleydi, zaten Emilie seven insan bulmak fazlasıyla zor bence? Diğer adminimiz yurtta kaldığı için giremiyor, diğer elemanlar da okul ve benzeri nedenlerden dolayı ilgilenemiyor hepsi bu.Geriye ben kalıyorum, elimden geldiğinde katkıda bulunmaya çalışıyorum bu konuda.Zaten site olarak öyle dolup taşan üye sayımız yoktu, olacağını da sanmıyorum.Lakin biz amacımıza ulaştık, ölü veya diri olma durumu pek de umrumuzda değil açıkçası..
https://emilieautumntr.yetkin-forum.com
Edaa
Em-Lover
Em-Lover
Edaa

Kadın

MesajKonu: Geri: Emilie'yi Nerden Buldunuz?   Emilie'yi Nerden Buldunuz? - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 29, 2008 5:01 pm

Benim birçok arkadaşım var , Emilie hayranı ama siteyi pek bilmiyorlar . Daha doğrusu aktif değil diye üye de olmuyorlar açıkçası . Ben katkıda bulunulmuyor demedim , ama çok uzun aralıklarla msj atılıyor , vs vs . Açıkçası aktif üye var mı diye bir aranmaydı benimki daha çok . xP
Aslında reklamını yaparak üye sayısını artırabiliriz . En azından Türkiyedeki Emilie fanlarını toplayabiliriz .
the fallen angel

Admin

Admin
the fallen angel

Kadın

MesajKonu: Geri: Emilie'yi Nerden Buldunuz?   Emilie'yi Nerden Buldunuz? - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 29, 2008 11:42 pm

Evet evet denedik bunu.Feysbuk-dergi-siteler falan filan xD Ama genelde başarısız oldu. Linkin sonundaki "darkbb.com" insanların önyargıyla bakmasına neden oluyor bence x] Bu siteyi açarken bayağı bir hevesliydik, ama bu kadarı bile bize yetiyor x] Ama üye sayımız artınca neden sevinmeyelim ki :]
Tinuviel

Admin

Admin
Tinuviel

Kadın

MesajKonu: Geri: Emilie'yi Nerden Buldunuz?   Emilie'yi Nerden Buldunuz? - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ocak 10, 2009 8:21 pm

Evet yurtta kalan admin ben oluyorum, doğrudur, haftada sadece 1 gün evdeyim, dolayısıyla hiçbir şeye vaktim yok. Katkı yapabilmeyi çok seviyorum ve görüyorum ki site durulmuş. Bence de bunun sebebi okullar kesinlikle. Ben normalde derslerle çok ilgilenmeyen biriyim ama okuduğum fen lisesi biraz kastırmayı gerektiriyor. Keşke yaz olsaydı.
Edaa
Em-Lover
Em-Lover
Edaa

Kadın

MesajKonu: Geri: Emilie'yi Nerden Buldunuz?   Emilie'yi Nerden Buldunuz? - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 25, 2009 8:32 pm

Neyse , Emilie fanları arttıkça üye sayısı da artacaktır eminim .
*Eda msn listesindeki insanlara Emilie Autumn dinleyin len propagandası yapar*
BoggY
Em-Fan
Em-Fan
BoggY

Kadın

MesajKonu: Geri: Emilie'yi Nerden Buldunuz?   Emilie'yi Nerden Buldunuz? - Sayfa 2 EmptyPtsi Ocak 26, 2009 2:06 am

Edaa demiş ki:
Neyse , Emilie fanları arttıkça üye sayısı da artacaktır eminim .
*Eda msn listesindeki insanlara Emilie Autumn dinleyin len propagandası yapar*
Bende aynı şeyi diyorum benim yakın çevremdeki arkadaşlarım odun oldukları için t-zek t-zek insanları dinliyorlar :@
Nirvana
Em-Lover
Em-Lover
Nirvana

Erkek

MesajKonu: Geri: Emilie'yi Nerden Buldunuz?   Emilie'yi Nerden Buldunuz? - Sayfa 2 EmptyPtsi Ocak 26, 2009 2:18 pm

Bir sitede gotik metal diye aratırken bulmuştum. 4 o clock şarkısını dinledikten sonra adeta büyülendim. Ne kadar kemanı sevmesem de büyüleyici bi sesi var bence. Son Avrupa turunda Prag'da bir performans verdi ki offf bence görülmeye değer (Bir de kızıl saçlı bayanlara fena düşkünlüğüm var o yüzden xD )
GildedCunt
Yeni üye
Yeni üye
GildedCunt

Kadın

MesajKonu: Geri: Emilie'yi Nerden Buldunuz?   Emilie'yi Nerden Buldunuz? - Sayfa 2 EmptySalı Şub. 10, 2009 10:10 pm

ben vampirefreaks sitesinde dolaşırken band lere bakıyodum bu kadını gördüm (yaklaşık 2 sene önce fln:)
o gün bugündür dinliyorum ^_^
herkese de tavsiye ederim ;)
http://vampirefreaks.com/xGilded_Cuntx
the fallen angel

Admin

Admin
the fallen angel

Kadın

MesajKonu: Geri: Emilie'yi Nerden Buldunuz?   Emilie'yi Nerden Buldunuz? - Sayfa 2 EmptyÇarş. Şub. 11, 2009 9:09 pm

GildedCunt demiş ki:
ben vampirefreaks sitesinde dolaşırken band lere bakıyodum bu kadını gördüm (yaklaşık 2 sene önce fln:)
o gün bugündür dinliyorum ^_^
herkese de tavsiye ederim ;)
Tabi Emilie Autumn'un fan sitesinde bulunduğun için pek tavsiye etmene gerek kalmıyor, o da ayrı konu.
Phoenix
Em-Fan
Em-Fan
Phoenix

Kadın

MesajKonu: Geri: Emilie'yi Nerden Buldunuz?   Emilie'yi Nerden Buldunuz? - Sayfa 2 EmptyCuma Mayıs 15, 2009 9:56 am

bir zamanlar trow vardı (theriseofwomen.com) , üyelerden biri Emilie Autumn konusunu açmıştı.İlk önce bütün E.A şarkılarını indirdim ama indirdikten 1-2 ay sonra dinlemeye başladım (her zamanki gibi).
Lenore
Em-Lover
Em-Lover
Lenore

Kadın

MesajKonu: Geri: Emilie'yi Nerden Buldunuz?   Emilie'yi Nerden Buldunuz? - Sayfa 2 EmptyPerş. Haz. 11, 2009 2:51 pm

Ares Emilie'yi Nerden Buldunuz? - Sayfa 2 733144
Mrs. AkguL..*
Em-Fan
Em-Fan
Mrs. AkguL..*

Kadın

MesajKonu: Geri: Emilie'yi Nerden Buldunuz?   Emilie'yi Nerden Buldunuz? - Sayfa 2 EmptyPaz Ağus. 16, 2009 8:29 pm

bir cinema bizarre sitesinde bir arkadaş emilie fanıydı ordan isme bakarak araştırdım sevdim :D
GoTHiC_LoLiTa
Em-Lover
Em-Lover

MesajKonu: Geri: Emilie'yi Nerden Buldunuz?   Emilie'yi Nerden Buldunuz? - Sayfa 2 EmptySalı Ocak 19, 2010 11:17 pm

bir müzik dergisinde görmüştüm 1-2 yıl önce..tam hatırlamıyorum ama Billboard yada Dream olabilir.
merrymeet
Em-Lover
Em-Lover
merrymeet

MesajKonu: Geri: Emilie'yi Nerden Buldunuz?   Emilie'yi Nerden Buldunuz? - Sayfa 2 EmptyC.tesi Nis. 10, 2010 7:29 pm

orta sona giderken keşfetmiştim ama hatırlamıyorum.

Emilie'yi Nerden Buldunuz?
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-