Emilie Autumn Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Think of your darkest night, Think of your soul alone..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız

+4
vegalore
hell_ena
the fallen angel
Tinuviel
8 posters
YazarMesaj
Tinuviel

Admin

Admin
Tinuviel

Kadın

Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız Empty
MesajKonu: Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız   Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız EmptyPtsi Tem. 14, 2008 12:41 pm

Açıklayıcı bir başlık. Puanım hayalimdeki Kabataş'a yetmiyor (486) ama Cağaoğluna gidebilirim..(Bunda senin payın da var funda Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız 182960 )
https://emilieautumntr.yetkin-forum.com
the fallen angel

Admin

Admin
the fallen angel

Kadın

Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız Empty
MesajKonu: Geri: Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız   Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız EmptyPtsi Tem. 14, 2008 11:06 pm

Gel anam gel, yakın oralar bize Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız 608436 Ben aldığım puanımı söylemeyeyim, zaten kimseye söylemiyorum.Hayallerim suya düştü diyebilirim :( Ama yine de üzülmüyorum, 380 yapıp da açıkta kalan bir arkadaşım var.Daha belli değil ama, büyük bir ihtimal Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız 182960
Tinuviel

Admin

Admin
Tinuviel

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız   Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız EmptyPtsi Tem. 14, 2008 11:08 pm

Bu sınav zaten bi acayipti. 97 1. yaa çüş!! Çok sinirliyim bu sisteme! Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız 7885 Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız 29880
hell_ena
Em-Fan
Em-Fan
hell_ena

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız   Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız EmptyC.tesi Eyl. 13, 2008 3:01 pm

valla bu ülkede hiç bi sistem doğru işlemiyo bize de hocalar öss de sbs olacakmış diolar o yüzden sıkı bi çalışmadayız ya Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız 29880
vegalore
Em-Fan
Em-Fan
vegalore

Erkek

MesajKonu: Geri: Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız   Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız EmptyC.tesi Ekim 18, 2008 11:19 am

ben eskişehir üniverstesi ingiLizce ogretmnelgni istiorm ama ....

kazanabiLcegmden peq emn deiLm Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız 400309
Yummyleen
Moderatör
Moderatör
Yummyleen

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız   Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız EmptyPaz Kas. 16, 2008 8:24 pm

Sen 1 sene boyunca harıl harıl denecek kadar olmasada iyi-güzel çalış,OKS günü olanlar olsun ve o moralle girilen sınavdan ala ala 354 puan al.. Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız 987501
İte-kaka kız meslek lisesine gidiyorum,2.sene düz liseye geçiş yapıp Türkçe öğretmenliği'ne hazırlanmayı düşünüyorum.Fakat şu an gittiğim lisedeki herkes resmim güzel diye Grafik bölümünde grafikerlik okumamı istiyor.O konuda hevesli değilim zaten işin amelelikten farkıda yok.. Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız 987501
http://www.antitokiohotel.coolbb.net
BoggY
Em-Fan
Em-Fan
BoggY

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız   Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız EmptySalı Kas. 18, 2008 10:24 pm

Yummyleen demiş ki:
Sen 1 sene boyunca harıl harıl denecek kadar olmasada iyi-güzel çalış,OKS günü olanlar olsun ve o moralle girilen sınavdan ala ala 354 puan al.. Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız 987501
İte-kaka kız meslek lisesine gidiyorum,2.sene düz liseye geçiş yapıp Türkçe öğretmenliği'ne hazırlanmayı düşünüyorum.Fakat şu an gittiğim lisedeki herkes resmim güzel diye Grafik bölümünde grafikerlik okumamı istiyor.O konuda hevesli değilim zaten işin amelelikten farkıda yok.. Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız 987501
ımm bursadasın hangi lise peki ..
ben hala 8 deyim yaa Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız 733144 :höbele:
Yummyleen
Moderatör
Moderatör
Yummyleen

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız   Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız EmptyPerş. Kas. 20, 2008 12:26 am

BoggY demiş ki:
Yummyleen demiş ki:
ben hala 8 deyim yaa Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız 733144 :höbele:
Bursa necatibey kml Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız 687425
Sen hangi okuldasın? Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız 302124
http://www.antitokiohotel.coolbb.net
BoggY
Em-Fan
Em-Fan
BoggY

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız   Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız EmptyPaz Kas. 23, 2008 10:05 pm

Yummyleen demiş ki:
BoggY demiş ki:
Yummyleen demiş ki:
Bursa necatibey kml Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız 687425
Sen hangi okuldasın? Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız 302124
Biliyorum orayı :)
ayy ben Mithatpaaaaşa i.ö.o. ndayım ismini söylerken bile gülüyorum üff bitmedi gitti yaa :D Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız 733144 Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız 733144
hell_ena
Em-Fan
Em-Fan
hell_ena

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız   Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız EmptyC.tesi Ocak 10, 2009 8:21 pm

ben mimar sinan üniversitesi sinema - televizyon bölümünü istiyorum Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız 182960
Tinuviel

Admin

Admin
Tinuviel

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız   Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız EmptyC.tesi Ocak 10, 2009 8:24 pm

Bende İÜ Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız 15983
SaLLyDa
Em-Fan
Em-Fan
SaLLyDa

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız   Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız EmptyPaz Ocak 18, 2009 3:17 pm

Ilk sene çok iyiydim, ikinci senede baya düştü ama yine iyi sayılır hiç çalışmamaya göre sanırım :D
Beşiktaş Anadolu Lisesiydi hep hayaliim, hayal kaldı :D

En son SaLLyDa tarafından Çarş. Tem. 20, 2011 11:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.lastfm.com.tr/user/SaLLyDa
Phoenix
Em-Fan
Em-Fan
Phoenix

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız   Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız EmptyCuma Mayıs 22, 2009 11:35 am

umarım 1,5 ay sonra şu konuya gururla bişeler yazabilirim (:

Hayatımız Sınav!! Tercihleriniz, Gideceğiniz Okullar, Ve Sınav Puanlarınız
1 sayfadaki 1 sayfası