Emilie Autumn Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Think of your darkest night, Think of your soul alone..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. |

+6
Tinuviel
the fallen angel
v33nus
Scissors
mym
Lucifer
10 posters
YazarMesaj
Lucifer
Em-Fan
Em-Fan
Lucifer

Erkek

E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. | Empty
MesajKonu: E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. |   E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. | EmptyÇarş. Tem. 16, 2008 1:39 pm

Sabah 9:40 Kalktım.

Kahvaltı yaptım.

Pc başına geçtim . :lol:
mym
Em-Fan
Em-Fan
mym

MesajKonu: Geri: E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. |   E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. | EmptyÇarş. Tem. 16, 2008 1:41 pm

10da kaltım
Kahvaltı yaptım
Biraz disney chanel seyrettim E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. | 608436
Pc başına geçtim E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. | 400309
Scissors
Em-Fan
Em-Fan
Scissors

Kadın

MesajKonu: Geri: E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. |   E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. | EmptyÇarş. Tem. 16, 2008 1:44 pm

6,30 kalktım
doktora gittik 11de döndüm
pcye geçtim
bişiler yedim
şimdi yine burdayım E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. | 400309
v33nus
Em-Fan
Em-Fan

Kadın

MesajKonu: Geri: E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. |   E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. | EmptyÇarş. Tem. 16, 2008 4:44 pm

1:00'da kalktım
kahvaltı yaptım
televizyon izledim
pc'deyim şimdi. E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. | 96355
the fallen angel

Admin

Admin
the fallen angel

Kadın

MesajKonu: Geri: E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. |   E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. | EmptyÇarş. Tem. 16, 2008 4:51 pm

Sıkıldım sıkıldım sıkıldım..
https://emilieautumntr.yetkin-forum.com
Tinuviel

Admin

Admin
Tinuviel

Kadın

MesajKonu: Geri: E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. |   E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. | EmptyÇarş. Tem. 16, 2008 8:52 pm

the fallen angel demiş ki:
Sıkıldım sıkıldım sıkıldım..

+ yeni uyandım (N'apayım gece 4'te yatıp 8'te kalkmıştım)
Lucifer
Em-Fan
Em-Fan
Lucifer

Erkek

MesajKonu: Geri: E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. |   E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. | EmptyPerş. Tem. 17, 2008 8:13 am

09:11 Uyandım E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. | 898752

Pc başındayım. E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. | 504189

Az sonra kahvaltı yapabilerim E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. | 44460
v33nus
Em-Fan
Em-Fan

Kadın

MesajKonu: Geri: E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. |   E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. | EmptyPerş. Tem. 17, 2008 7:29 pm

8:00'da kalktım
Oks tercihlerimi yaptım
arkadaşıma gittim
Eve geldim
Pc başındayım :ters:
Tinuviel

Admin

Admin
Tinuviel

Kadın

MesajKonu: Geri: E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. |   E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. | EmptyPerş. Tem. 17, 2008 9:58 pm

Gece başladığım kitabı bitirdim. (V.C Andrews - Çatı serisinin bir yıldan beri aradığım 5. kitabı)
Tercihlerimi yaptım.
Kabataş'ı aradım
soxPitifulxXx
Em-Fan
Em-Fan
soxPitifulxXx

Erkek

MesajKonu: Geri: E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. |   E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. | EmptyCuma Tem. 18, 2008 1:52 pm

kaçta kalktım bilmiyorum. kafesinden kaçan faremi kedilerimin gazabından kurtardım. arkadaşım tatilinin iki gününü ayırıp izmir'e döndü. astım krizi geçirdi E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. | 167689 onu hastaneye taşıdım. ordan yalnız döndüm ve pc başındayım E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. | 167689
v33nus
Em-Fan
Em-Fan

Kadın

MesajKonu: Geri: E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. |   E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. | EmptyCuma Tem. 18, 2008 2:24 pm

Saat 1:30 civarında kalktım bişiler atıştırdım şimdi de pc başındayım.
soxPitifulxXx
Em-Fan
Em-Fan
soxPitifulxXx

Erkek

MesajKonu: Geri: E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. |   E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. | EmptyCuma Tem. 18, 2008 3:09 pm

yemek yedim ve şu an winnie the pooh izliyorum E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. | 400309
médaLiq_shéqéR
Em-Lover
Em-Lover
médaLiq_shéqéR

MesajKonu: Geri: E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. |   E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. | EmptyPerş. Eyl. 04, 2008 8:05 pm

10'da kalktım kahvaltı yaprım 2 de Pc başına geçtim
syanidiaAurinko_
Em-Fan
Em-Fan
syanidiaAurinko_

Kadın

MesajKonu: Geri: E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. |   E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. | EmptyCuma Eyl. 05, 2008 4:49 pm

saat tutmadım ama uyandığımdan beri pc başındayım.. birazdan arkadaşı ziyarete hastaneye gidebilirim
http://www.benimblog.com/cyanideSun
lyydia**
Em-Fan
Em-Fan
lyydia**

Kadın

MesajKonu: Geri: E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. |   E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. | EmptyCuma Eyl. 05, 2008 5:59 pm

Tinuviel demiş ki:
Gece başladığım kitabı bitirdim. (V.C Andrews - Çatı serisinin bir yıldan beri aradığım 5. kitabı)
Tercihlerimi yaptım.
Kabataş'ı aradım

bidakka kabataş a mı gidiyosunnn?? =S

*bide çatı 4 te malum olay olduktan sonra bütmiyomuuu? =S bart on yazdıı bi kitap falan mı var yoksa?

bide çatıdan kastın dollangergerlar ailesi mi yoksa sen diğer ailelerede mi kaydın x)
Tinuviel

Admin

Admin
Tinuviel

Kadın

MesajKonu: Geri: E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. |   E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. | EmptyCuma Eyl. 05, 2008 7:28 pm

lyydia** demiş ki:
Tinuviel demiş ki:
Tercihlerimi yaptım.
Kabataş'ı aradım

*bide çatı 4 te malum olay olduktan sonra bütmiyomuuu? =S bart on yazdıı bi kitap falan mı var yoksa?

bide çatıdan kastın dollangergerlar ailesi mi yoksa sen diğer ailelerede mi kaydın x)

Hayır, sadece Kabataş'tan bilgi almak istemiştim, aylar oldu.

Çatı'dan kastım Dollanganger, 1 yıl öncesine kadar ben de 4 kitap sanıyordum. Sadece 5. kitap Altın Kitaplar Yayınevinden değil, başka bi yayın evinden çıktığı için 4 diye biliniyor. Aylardır arıyordum, sonunda buldum 5. kitabı: Gölgeli Bahçe. Olivia Foxworth'un hayatı..
lyydia**
Em-Fan
Em-Fan
lyydia**

Kadın

MesajKonu: Geri: E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. |   E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. | EmptyCuma Eyl. 05, 2008 7:36 pm

Tinuviel demiş ki:
lyydia** demiş ki:
Tinuviel demiş ki:
Tercihlerimi yaptım.
Kabataş'ı aradım

Hayır, sadece Kabataş'tan bilgi almak istemiştim, aylar oldu.

Çatı'dan kastım Dollanganger, 1 yıl öncesine kadar ben de 4 kitap sanıyordum. Sadece 5. kitap Altın Kitaplar Yayınevinden değil, başka bi yayın evinden çıktığı için 4 diye biliniyor. Aylardır arıyordum, sonunda buldum 5. kitabı: Gölgeli Bahçe. Olivia Foxworth'un hayatı..

a aaaa çok saolll =S hiç bilmiyodum =S

E.A.T.F Yoklama Defteri l geldim l gördüm l gittim l tıkırdat | vs. |
1 sayfadaki 1 sayfası