Emilie Autumn Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Think of your darkest night, Think of your soul alone..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Emilie'nin Canlı Performansları

4 posters
YazarMesaj
the fallen angel

Admin

Admin
the fallen angel

Kadın

Emilie'nin Canlı Performansları Empty
MesajKonu: Emilie'nin Canlı Performansları   Emilie'nin Canlı Performansları EmptyC.tesi Tem. 19, 2008 1:07 pm

Bir çok sevdiğimiz grup veya şarkıcı vardır ki konserlerine gittiğimizde veya canlı performanslarını izlediğimizde bizi hayal kırıklığına uğratırlar.Peki, Emilie'nin canlı performanslarını nasıl buluyorsunuz? Yorumları alalım ^.^'
https://emilieautumntr.yetkin-forum.com
Tinuviel

Admin

Admin
Tinuviel

Kadın

MesajKonu: Geri: Emilie'nin Canlı Performansları   Emilie'nin Canlı Performansları EmptyC.tesi Tem. 19, 2008 1:22 pm

Çok beğeniyorum. Ama bana garip gelen birşey var. Emilie bazı canlı performanslarında yarı playback yapıyor gibi görünüyor. Bazen şarkı söylemiyor ama sesi aynen duyuluyor. Bi garip.
Scissors
Em-Fan
Em-Fan
Scissors

Kadın

MesajKonu: Geri: Emilie'nin Canlı Performansları   Emilie'nin Canlı Performansları EmptyC.tesi Tem. 19, 2008 2:04 pm

playback yapıp yapmadıını bilmiyorum ama çok güzel yani sesi çok hoş onu sevmemin bir nedenide canlı performanslarındaki mükemmelliği zaten Emilie'nin Canlı Performansları 900236
v33nus
Em-Fan
Em-Fan

Kadın

MesajKonu: Geri: Emilie'nin Canlı Performansları   Emilie'nin Canlı Performansları EmptyC.tesi Tem. 19, 2008 2:25 pm

Ben birçoğunu izledim ve genelde playback yoktu Emilie'nin Canlı Performansları 215592
Tinuviel

Admin

Admin
Tinuviel

Kadın

MesajKonu: Geri: Emilie'nin Canlı Performansları   Emilie'nin Canlı Performansları EmptyC.tesi Tem. 19, 2008 2:27 pm

v33nus demiş ki:
Ben birçoğunu izledim ve genelde playback yoktu Emilie'nin Canlı Performansları 215592

Hayır gene kendisi söylüyor ama arkadan şarkı çalıyor gibi geldi bana. Ne bileyim mikrofonu uzakta tuttuğunda falan bakın. Bazılarında öyle zaten.
v33nus
Em-Fan
Em-Fan

Kadın

MesajKonu: Geri: Emilie'nin Canlı Performansları   Emilie'nin Canlı Performansları EmptyC.tesi Tem. 19, 2008 2:28 pm

Tinuviel demiş ki:
v33nus demiş ki:

Hayır gene kendisi söylüyor ama arkadan şarkı çalıyor gibi geldi bana. Ne bileyim mikrofonu uzakta tuttuğunda falan bakın. Bazılarında öyle zaten.

Ona dikkat etmedim açıkcası.Ama gene de herşekilde kendi sesi.bence çok güzel . Emilie'nin Canlı Performansları 121186
Tinuviel

Admin

Admin
Tinuviel

Kadın

MesajKonu: Geri: Emilie'nin Canlı Performansları   Emilie'nin Canlı Performansları EmptyC.tesi Tem. 19, 2008 2:31 pm

Bence de çok güzel canım Emilie'nin Canlı Performansları 238543

Emilie'nin Canlı Performansları
1 sayfadaki 1 sayfası