Emilie Autumn Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Think of your darkest night, Think of your soul alone..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Slayer'ın Yeni Albümü 2009'da..

YazarMesaj
the fallen angel

Admin

Admin
the fallen angel

Kadın

Slayer'ın Yeni Albümü 2009'da.. Empty
MesajKonu: Slayer'ın Yeni Albümü 2009'da..   Slayer'ın Yeni Albümü 2009'da.. EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 10:02 am

Daha önce Christ Illusion turunu tamamladıktan sonra yeni bir albüm yapacaklarını beyan eden Slayerin; 10. Stüdyo Albümünün orjinal metaryalleri 2008 yılı içinde kaydedilmeye başlanacak ve en geç 2009 da piyasaya çıkacak. Christ Illusion albümleri dahil olmak üzere prodüktör Rick Rubin ile çalışan grup bu albümü de aynı prodüksüyonla çalışmaya hazırlanıyor. Rick Rubin grubun 1986`da çıkan “Reign in Blood” albümünden günümüze kadar Slayer ile çalışmakta. 10. Stüdyo albümlerinin planlanma aşamasını ve o günleri Tom Araya şöyle anlatıyor:
“Bu aslında çok yorucu ve güç bir süreç bundan dolayı bu albümden daha uzağını, belirli noktaları göremiyorum zaman içinde. Biz grup olarak tek bir albüm daha yapmak ve geleceği planlamak için Rick Rubinle bir araya geldik oturup bu konuları konuştuk. Fakat ben gelecekte gerçekten kendimi ilerde ne yapacağımı nerede olacağımı göremiyorum.

Grubun gitaristi Jeff Hanneman’da Yebo TV de yeni albüme ait yeni şarkılar hakkında şu ipuçlarını veriyor: “3 ayrı şarkı üzerinde çalışıyorum. Eğer hoşuma giderse ben belki de üzerinde çalıştığım bu 3 yeni şarkı ile başlayabilirim. Birkaç ay geçtikten sonra da diğer şarkıları yazmaya başlayabiliriz.

2007 nin aralık ayında Araya beklenen açıklamayı yaptı ve yeni albümün kayıtlarına Christ Illusion turunun tamamlanmasından sonra başlanacağını belirtti ve : “ben yeni albümümüzün soundunun nasıl olacağı, ne yöne gideceği konusunda çok coşku doluyum. “ Tüm sözlerin yazılması ve kaydını bizzat yaşamak istiyorum. Eminim, bununda bir Christ Illusion gibi olmasını istiyorum..Çok iyi!"
https://emilieautumntr.yetkin-forum.com

Slayer'ın Yeni Albümü 2009'da..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-