Emilie Autumn Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Think of your darkest night, Think of your soul alone..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip

3 posters
YazarMesaj
Scissors
Em-Fan
Em-Fan
Scissors

Kadın

Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip Empty
MesajKonu: Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip   Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip EmptySalı Tem. 15, 2008 9:46 pm

26 Ağustosta çıkıcak olan albüm için iki yeni Single yayınlandı "All Hope İs Gone" ve "Psychosocial" yeni albümle birlikte daha gürültülü sert bir Slipknot var ve yeni maskeleriyle tamamem yenilenmiş bir Slipknot Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip 121186
EDİT: Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip Newmasksbu1

En son Scissors tarafından Salı Ara. 09, 2008 12:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
v33nus
Em-Fan
Em-Fan

Kadın

MesajKonu: Geri: Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip   Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip EmptySalı Tem. 15, 2008 9:49 pm

Evet hele o joey'in maskesi yok mu deli etti beni nasıl bişidir o bayıldım! Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip 448318 ama corey'inki hiç hoşuma gitmedi! ne o öyle kuş yuvası gibi karizması gözümde 0 oldu umarım öbür albümde değiştirir..gelgelelim diğer üyelere onların ki hoş güzel zaten 1-2 tanesinde pek fark yok ..Psychosocial şarkısına zaten söz yok umarım öbür şarkılarıda süperdir! %100 garanti size Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip 90889 Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip 44460
the fallen angel

Admin

Admin
the fallen angel

Kadın

MesajKonu: Geri: Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip   Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip EmptySalı Tem. 15, 2008 9:49 pm

Evet evet evet!! Bu sene içinde başıma gelecek olan en güzel şey diyebilirim!Corey'in maskesi pek hoşuma gitmedi ama olsun :sad: All Hope Is Gone ve Psychosocial dışındaki şarkıların isimleri değişebilirmiş bu arada bilginiz olsun efendim melek
https://emilieautumntr.yetkin-forum.com
v33nus
Em-Fan
Em-Fan

Kadın

MesajKonu: Geri: Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip   Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip EmptySalı Tem. 15, 2008 9:51 pm

Sonradan gördüm kankam bilgi için saol Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip 687425 teşekkürler Scissors :lol:
Scissors
Em-Fan
Em-Fan
Scissors

Kadın

MesajKonu: Geri: Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip   Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip EmptySalı Tem. 15, 2008 9:55 pm

Bilgi için teşekkürler Funda Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip 400309 ne diyim albümü bekliyoruzz Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip 121186
v33nus
Em-Fan
Em-Fan

Kadın

MesajKonu: Geri: Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip   Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip EmptySalı Tem. 15, 2008 9:56 pm

Scissors demiş ki:
Bilgi için teşekkürler Funda Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip 400309 ne diyim albümü bekliyoruzz Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip 121186

Evet evet gelsin hemde hemen Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip 121186
Scissors
Em-Fan
Em-Fan
Scissors

Kadın

MesajKonu: Geri: Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip   Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip EmptyÇarş. Tem. 16, 2008 2:15 pm

yayınlanan şarkılar hakkında yorumlarınızıda bekliyorum Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip 978469
Scissors
Em-Fan
Em-Fan
Scissors

Kadın

MesajKonu: Geri: Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip   Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip EmptyPtsi Tem. 21, 2008 10:42 am

http://www.proxygenie.com/index.php/1010110A/208f01249031072c759ac96f95de811fea200f44f03212d7be2cf0ecc27426a1ec775d922de691df15808

Slipknot Psychosocial'e klip çekmiş klip hakkında yorumlarınızı alalım Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip 576968
bence klip güzel ama Corey'in maskesi yüzünden şarkı söylerken ağzı bir garip duruyor dikkat edin Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip 968789
v33nus
Em-Fan
Em-Fan

Kadın

MesajKonu: Geri: Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip   Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip EmptySalı Tem. 22, 2008 7:44 pm

Süpersin Zeynep!klipte çok güzel zort
Scissors
Em-Fan
Em-Fan
Scissors

Kadın

MesajKonu: Geri: Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip   Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip EmptySalı Ara. 09, 2008 12:15 pm

Psychosocial'dan sonra yeni klip "Dead Memories" yayınlanmış, ben daha dün gördüm. Imm klip bence çok güzel nasıl desem değişik olmuş Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip 608436
Şarkıyı zaten seviyordum sevindim klip çekmelerine Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip 400309 En çok da Mick ve Corey'in olduğu bölümü sevdim zevkli olmuş orası Corey kaçmaya çalışıyor falan Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip 733144
Neyse buyrun klibin linki:

http://video.google.com/videoplay?docid=-7572614854770328637&ei=-UQ-Sbj1MYKg2gKd2ejhAQ&q=slipknot-dead+memories
Scissors
Em-Fan
Em-Fan
Scissors

Kadın

MesajKonu: Geri: Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip   Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip EmptyPerş. Ara. 11, 2008 1:50 pm

Konuya Funda'yı ve Venüs'ü bekliyoruz Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip 971311
the fallen angel

Admin

Admin
the fallen angel

Kadın

MesajKonu: Geri: Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip   Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip EmptyPtsi Ara. 15, 2008 1:02 am

Sinirlendim, kızdım, üzüldüm, bozuldum Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip 968789 Benim kurtçuklarım böyle klipler çekmezdi, n'oldu onlara? Onların daha anlamlı kliplerini bilirdim ben.Daha coşkulu, daha sertlerdi.Corey efe gibi şarkısını söylerdi, Mick'ten kaçmazdı,Joey etrafına bi'kaç kızı alıp aynalara bakmazdı..Tamam abi "all hope is gone" ama bu kadarı da olmaz ki..Kısacası beğenmedim ve gayet üzgünüm bu olaydan dolayı.Şarkıya söyleyecek lafım yok, bayılıyorum ama klip kötü..Sonra fikrim değişir mi bilmem..
Scissors
Em-Fan
Em-Fan
Scissors

Kadın

MesajKonu: Geri: Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip   Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip EmptySalı Ara. 16, 2008 10:00 pm

Bu yönden hiç bakmamıştım Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip 968789 ama o kız olaylarına falan ben de sinirlendim :T Mesela "Left Behind'ın" klibini çok sevmiştim kız falan yoktu ortalıkta onu geçtim en azından klipte bir arada duruyorlardı aslıdna dikkat edince eski klipler gibi değil belli yinede güzel olduğunu düşünüyorum.. Öncekilere kıyasla değişik olmuş bu yüzden garip geldi herhalde anlamadığım şey Corey neden hepsinden kaçıyor?
the fallen angel

Admin

Admin
the fallen angel

Kadın

MesajKonu: Geri: Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip   Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip EmptySalı Ara. 16, 2008 11:09 pm

Ben de kavrayamadım pek xD Çok saçma olmuş ama,öyle anlamlı şarkıya bu klip oturmuş mu? Ayrıca Dead Memories değil de, "Vendetta" veya "Gehenna"ya klip çekselerdi keşke..Gerçi o şarkıları da böyle batırırlar mıydı o da ayrı konu ama..Kısacası bozulma var biraz -.-'
Scissors
Em-Fan
Em-Fan
Scissors

Kadın

MesajKonu: Geri: Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip   Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip EmptyÇarş. Ara. 17, 2008 8:26 pm

Olsun be belki diğer kliplerde daha güzel,özel birşeyler yaparlar "All Hope İs Gone"ın tek eksisi olsun bu klip ^.^'
Ama diğer klipte telafi ederler bence yani inş. XD
Bir de Dünya turnesinde Türkiye yine yok >.<'
v33nus
Em-Fan
Em-Fan

Kadın

MesajKonu: Geri: Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip   Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip EmptyÇarş. Ara. 31, 2008 7:23 pm

Yani..ben birinciyi de fazla beğenmemiştim ikinci de pek hoş değil açıkcası..şuanda kulağıma bazı söylentiler geliyor doğru mu değil mi bilmiyorum ama..Corey'in sesi kısıldığından artık fazla bağıramıyormuş..e buda klibi fazlasıyla etkiliyor..[ Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip 9330 ] Tarz değiştiriyorlarmış sanırım..yorum yok daha fazlasına ..Kötü değil ama Çok iyi de değil.. Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip 372699
the fallen angel

Admin

Admin
the fallen angel

Kadın

MesajKonu: Geri: Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip   Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip EmptyPerş. Ocak 01, 2009 12:43 am

Şoküstüşok *.* Hani seneye İstanbul'da konser vereceklerdi? Ayrıca Corey'in spora başladığını,kendinde dikkat ettiğini ve sesinin eskisinden daha da güzel çıktığını duymuştum! Lanett! Tarz değiştirme meselesine gelince, evet bir fark var. Albümün adı da o yüzden "all hope is gone". Aslında sevdim, ama eski Slipknot'ı özlemiyor değilim. Yine de özgünlüklerinden bir şey kaybetmediler, hala sağlam ve "kurtçuk" tarzında şarkıları var. Ama böyle devam etmeleri sanırım bir çok hayranlarını kızdırdı.Ahanda biri de benim ><'
Scissors
Em-Fan
Em-Fan
Scissors

Kadın

MesajKonu: Geri: Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip   Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip EmptyPerş. Ocak 01, 2009 2:02 am

Nası tarz değiştirme?
Ya bilmiyorum ben duymamıştım böyle bir söylenti ama son albümü gerçekten çok beğendim.
Ayrıca bilmiyorum Corey'in sesi bu albümde daha bir iyi geldi bana yani bir değişim falan algılayamadım... Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip 968789
Peki birşey sorucam Funda; senin kızdığın şey ne böyle devam etmeri derken yani...
the fallen angel

Admin

Admin
the fallen angel

Kadın

MesajKonu: Geri: Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip   Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip EmptyÇarş. Ocak 14, 2009 1:16 am

Slipknot tarzı bambaşkadır bilirsin x] Hayvan gibidirler ve eşi benzeri yoktur onların.Ama yeni albümde daha bilindik bir hava sezdim ben.Bu havayı sezmeme rağmen yine de bayıldım o ayrı gerçi ama..Şu klip ve maske konusu sinirlendirdi beni.Joey'inkini beğenebildim bir tek. Kliplerse büyük hayal kırıklığına uğrattı zaten.Kızdığım şey budur.Yoksa müziklerine zaten hayranım x]
Scissors
Em-Fan
Em-Fan
Scissors

Kadın

MesajKonu: Geri: Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip   Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip EmptyÇarş. Ocak 14, 2009 4:39 pm

Tamam anladım klip konusunda haklısın aslında ama diğer kliplerinde daha güzel şeyler bekliyoruz değil mi :]
Maskelerde olsun artık napalım böylede iyiler x)

Slipknot Yeni Albüm "All Hope İs Gone" //Psychosocial'dan Sonra 2.Klip
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-