Emilie Autumn Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Think of your darkest night, Think of your soul alone..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Dertleşme bölümümüz

+2
Tinuviel
v33nus
6 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
v33nus
Em-Fan
Em-Fan

Kadın

Dertleşme bölümümüz Empty
MesajKonu: Dertleşme bölümümüz   Dertleşme bölümümüz EmptyÇarş. Tem. 16, 2008 4:23 pm

Burası dertleşme bölümümüz olsun millet! :lol: herkes yaşadığı dertleri burada paylaşsın Dertleşme bölümümüz 749654
Tinuviel

Admin

Admin
Tinuviel

Kadın

MesajKonu: Geri: Dertleşme bölümümüz   Dertleşme bölümümüz EmptyÇarş. Tem. 16, 2008 4:28 pm

HAngi okulda okuyacağım konusunda çok kararsızım. Babam sadece 2 tercih yapmam gerektiğini söylüyor. Ya puanımın tutmadığı lise ya da buradaki kötü lise. Dertleşme bölümümüz 9330
https://emilieautumntr.yetkin-forum.com
v33nus
Em-Fan
Em-Fan

Kadın

MesajKonu: Geri: Dertleşme bölümümüz   Dertleşme bölümümüz EmptyÇarş. Tem. 16, 2008 4:30 pm

Tinuviel demiş ki:
HAngi okulda okuyacağım konusunda çok kararsızım. Babam sadece 2 tercih yapmam gerektiğini söylüyor. Ya puanımın tutmadığı lise ya da buradaki kötü lise. Dertleşme bölümümüz 9330

Ayy kıyamam ben sana e orda başka puanının tuttuğu okul yok mu? böhü:
Tinuviel

Admin

Admin
Tinuviel

Kadın

MesajKonu: Geri: Dertleşme bölümümüz   Dertleşme bölümümüz EmptyÇarş. Tem. 16, 2008 4:31 pm

v33nus demiş ki:
Tinuviel demiş ki:

Ayy kıyamam ben sana e orda başka puanının tuttuğu okul yok mu? böhü:

Olmaz mı hiç? 486 puanla bikaç lise hariç tüm liselerin kapıları ardıma kadar açık ve babam burdaki 320lik liseye gitmemi istiyor. "burda da yapar mışım!"
v33nus
Em-Fan
Em-Fan

Kadın

MesajKonu: Geri: Dertleşme bölümümüz   Dertleşme bölümümüz EmptyÇarş. Tem. 16, 2008 4:36 pm

Ama hayatına baban karar veremez onlar gittikten sonra sen yaşayacaksın sonuçta konuşmayı denedin mi peki?
Tinuviel

Admin

Admin
Tinuviel

Kadın

MesajKonu: Geri: Dertleşme bölümümüz   Dertleşme bölümümüz EmptyÇarş. Tem. 16, 2008 4:37 pm

Sürekli konuştuk durduk, onlara da hak vermiyor değilim ama ufak bi pazarlıkla istediğim Eskişehir Fen Lisesine girebilirim heralde. O puanımın tutmayacağı lise Kabataş bu arada. Tutturursam kesin İstanbul'dayım.
the fallen angel

Admin

Admin
the fallen angel

Kadın

MesajKonu: Geri: Dertleşme bölümümüz   Dertleşme bölümümüz EmptyÇarş. Tem. 16, 2008 4:40 pm

Yağmur!Cağaloğlu'na bekliyordum seni!Düz liseden farkı yoktur o okulun.Eğitim şartlarından, üniversiteden falan bahset.Ordaki eğitimle burdaki eğitim bir mi?Biraz daha ısrar et.Belki İstanbul'a gelemezsin ama yine de şehir dışına çıkmaya çalış Dertleşme bölümümüz 173454
v33nus
Em-Fan
Em-Fan

Kadın

MesajKonu: Geri: Dertleşme bölümümüz   Dertleşme bölümümüz EmptyÇarş. Tem. 16, 2008 4:41 pm

Kabataş çok güzeldir zaten..geçen sene taban puanı aslında 472'idi ama bu sene yükseldi hep..gerçekten çok zor bir karar iyi alsan da,kötü alsanda bir dert resmen..Eskişehir Fen lisesi uzak sanırım nasıl izin alıcaksın böhü: [benim içim daraldı Dertleşme bölümümüz 62715 ]
Tinuviel

Admin

Admin
Tinuviel

Kadın

MesajKonu: Geri: Dertleşme bölümümüz   Dertleşme bölümümüz EmptyÇarş. Tem. 16, 2008 8:50 pm

Biliyor musun? Sorsam Eskişehir'e şıp diye izin verirler. Öğrenci şehri, çok büyük değil. Cağaloğlu eğitimi Almanca olduğundan kaybetti. İstanbul hep dediğim gibi babamın gözünü korkutuyor. Bana eğer Cağaloğlu'na gidersem zaten hastasonu iznim olmayacağını söyledi. Yani okul bitene kadar haftada bi saat izinle 5 yıl hapishane hayatı yaşayacaktım. Umarım Kabataş olur ne diyeyim. Kabataş olursa İstanbul kesin..
v33nus
Em-Fan
Em-Fan

Kadın

MesajKonu: Geri: Dertleşme bölümümüz   Dertleşme bölümümüz EmptyÇarş. Tem. 16, 2008 9:06 pm

Aslında iyiliğin için istemesi çok doal sen yanlız istanbulda (: sonuçta 18-19 yaşında değilsin eskişehir'e evet izin verirler hem küçük hemde öğrenci şehri (:tabiki senin fikrin ama eğitim açısından izin verseler bile içleri rahat etmez istanbul gibi büyük bir şehirde :/ ne biliyim bişi gelir başına ben olsam ben de korkarım (: sonuçta seni seviyorlar kızlarısın (:birde onlar tarafından düşünmelisin.tabiki gene senin fikrin önemli (:
Tinuviel

Admin

Admin
Tinuviel

Kadın

MesajKonu: Geri: Dertleşme bölümümüz   Dertleşme bölümümüz EmptyÇarş. Tem. 16, 2008 9:15 pm

v33nus demiş ki:
Aslında iyiliğin için istemesi çok doal sen yanlız istanbulda (: sonuçta 18-19 yaşında değilsin eskişehir'e evet izin verirler hem küçük hemde öğrenci şehri (:tabiki senin fikrin ama eğitim açısından izin verseler bile içleri rahat etmez istanbul gibi büyük bir şehirde :/ ne biliyim bişi gelir başına ben olsam ben de korkarım (: sonuçta seni seviyorlar kızlarısın (:birde onlar tarafından düşünmelisin.tabiki gene senin fikrin önemli (:

Zaten onların açısından düşündüğüm için çok zorlamıyorum. Yoksa "Ben siz ne derseniz deyin gidicem" dersem babam mecbur gönderir. İstemediğim yerde bırakmaz. Çok fazla seçeneğim kalmadı. 1. sıra Kabataş 2. sıra burası eğer araya bişey sokuşturabilirsem oraya giderim. Ama İzmir/Ankara'da yatılı lise yok. Sadece Fen liseleri yatılı, girebileceklerim arasında Eskişehir en iyisi. İlk 4 Fen lisesinin arasında yer alıyormuş ve başarısı çok yüksekmiş.
v33nus
Em-Fan
Em-Fan

Kadın

MesajKonu: Geri: Dertleşme bölümümüz   Dertleşme bölümümüz EmptyÇarş. Tem. 16, 2008 9:25 pm

E ozaman Eskişehir Fen Lisesine gir eğitimi de güzelmiş tercihlerini yapmadıysan [ki yapmışsındır ama ] ilk sıraya eskişehir'i yaz mutlaka girersin hem fen lisesi bence çok çok iyi.
Tinuviel

Admin

Admin
Tinuviel

Kadın

MesajKonu: Geri: Dertleşme bölümümüz   Dertleşme bölümümüz EmptyÇarş. Tem. 16, 2008 9:36 pm

v33nus demiş ki:
E ozaman Eskişehir Fen Lisesine gir eğitimi de güzelmiş tercihlerini yapmadıysan [ki yapmışsındır ama ] ilk sıraya eskişehir'i yaz mutlaka girersin hem fen lisesi bence çok çok iyi.

Tercihlerimi hanüz yapmadım. Şimdi de Eskişehir işini konuşacağım. O da oolmazsa Muğla Fen'i yazarım
v33nus
Em-Fan
Em-Fan

Kadın

MesajKonu: Geri: Dertleşme bölümümüz   Dertleşme bölümümüz EmptyÇarş. Tem. 16, 2008 9:39 pm

Tinuviel demiş ki:
v33nus demiş ki:

Tercihlerimi hanüz yapmadım. Şimdi de Eskişehir işini konuşacağım. O da oolmazsa Muğla Fen'i yazarım

Tabi ki senin tercihin ama umarım Eskişehire izin verirler (: 4.düzeyde iyi dediğin için.Neyse bakalım herkes için en iyisi olur inşallah ((:
Tinuviel

Admin

Admin
Tinuviel

Kadın

MesajKonu: Geri: Dertleşme bölümümüz   Dertleşme bölümümüz EmptyPerş. Tem. 17, 2008 1:30 am

Tutturdular Muğla Fen'e. Bana sevdirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Ama sevemedim. Belki Pembe Köşk'te kalsaydı daha iyi olurdu, yeni binaya taşındı. Çok soğuk bi yer ya.. Ne Muğla merkeze yakın ne başka bi yere.. Etrafta market bile yoktur eminim. Bildiğin çevre okulunda, etrafı iğren., sıkıcı, iç boğucu.. Boğulurum ölürüm orda ben gelemem öyle yerlere Dertleşme bölümümüz 9330
v33nus
Em-Fan
Em-Fan

Kadın

MesajKonu: Geri: Dertleşme bölümümüz   Dertleşme bölümümüz EmptyPerş. Tem. 17, 2008 6:55 pm

Canım bırak sevdirsinler.Sen sevmedikten sonra gitmek istemedikten sonra bir anlamı yok.Benim de bu ara canım çok sıkkın :( grafik okumak istiyorum ama babam daha iyi bir meslek istiyor bende direk 2 yıllık geçiş yapıp ondan sonra 4 yıllık iç mimari okumak istiyorum bilmiyorum kafam çok karışık çok.
Tinuviel

Admin

Admin
Tinuviel

Kadın

MesajKonu: Geri: Dertleşme bölümümüz   Dertleşme bölümümüz EmptyPerş. Tem. 17, 2008 9:55 pm

Eğer 1. tercihime yazdığım Kabataş tutarsa herşey çok farklı olacak Dertleşme bölümümüz 400309

Bi'de sen kaç yaşındasın ki bu yaşta meslek düşünüüyorsun?
v33nus
Em-Fan
Em-Fan

Kadın

MesajKonu: Geri: Dertleşme bölümümüz   Dertleşme bölümümüz EmptySalı Tem. 22, 2008 7:52 pm

Tinuviel demiş ki:
Eğer 1. tercihime yazdığım Kabataş tutarsa herşey çok farklı olacak Dertleşme bölümümüz 400309

Bi'de sen kaç yaşındasın ki bu yaşta meslek düşünüüyorsun?

Seninle aynı yaştayım ((:
soxPitifulxXx
Em-Fan
Em-Fan
soxPitifulxXx

Erkek

MesajKonu: Geri: Dertleşme bölümümüz   Dertleşme bölümümüz EmptyCuma Tem. 25, 2008 11:25 pm

benimde ev arkadaşımın kardeşi girdi bu yıl sınava. çocuğun 500 yapmışlığı dahi var en düşük puanı 459 sınava girdi 407 puanla çıktı abartmıyorum tam iki hafta ağladı. bizim evin önündeki okul tuttu ama o da iyi bişey xD
the fallen angel

Admin

Admin
the fallen angel

Kadın

MesajKonu: Geri: Dertleşme bölümümüz   Dertleşme bölümümüz EmptyÇarş. Tem. 30, 2008 2:32 pm

soxPitifulxXx demiş ki:
benimde ev arkadaşımın kardeşi girdi bu yıl sınava. çocuğun 500 yapmışlığı dahi var en düşük puanı 459 sınava girdi 407 puanla çıktı abartmıyorum tam iki hafta ağladı. bizim evin önündeki okul tuttu ama o da iyi bişey xD

Kötü olmuş ya Dertleşme bölümümüz 372699
Tinuviel

Admin

Admin
Tinuviel

Kadın

MesajKonu: Geri: Dertleşme bölümümüz   Dertleşme bölümümüz EmptyÇarş. Tem. 30, 2008 5:26 pm

the fallen angel demiş ki:
soxPitifulxXx demiş ki:

Kötü olmuş ya Dertleşme bölümümüz 372699

Ve garip Dertleşme bölümümüz 955334
soxPitifulxXx
Em-Fan
Em-Fan
soxPitifulxXx

Erkek

MesajKonu: Geri: Dertleşme bölümümüz   Dertleşme bölümümüz EmptyPerş. Tem. 31, 2008 1:02 pm

evet öyle oldu. kolay sorular yanlızca işe yaramadı yani bu yıl kimisini de çökertti. Dertleşme bölümümüz 815167
Phoenix
Em-Fan
Em-Fan
Phoenix

Kadın

MesajKonu: Geri: Dertleşme bölümümüz   Dertleşme bölümümüz EmptyC.tesi Mayıs 09, 2009 6:40 pm

işte forumlarda en sevdiğim bölüm hahah:D son 1 aycıkk kaldı sevgili bitanecik öss sınavına.stres desen en üst seviyede,ders çalışma orta seviyelerde,uyku vs. desen ne zaman olmadı ki.off off ben gidiyim en iyisi lnx'im türevini alıyım,integraline bakıyım duyduğuma göre x'te limite gitmek istiyormuş onuda yollayım. Dertleşme bölümümüz 62715
the fallen angel

Admin

Admin
the fallen angel

Kadın

MesajKonu: Geri: Dertleşme bölümümüz   Dertleşme bölümümüz EmptyPtsi Mayıs 11, 2009 5:40 pm

Phoenix demiş ki:
işte forumlarda en sevdiğim bölüm hahah:D son 1 aycıkk kaldı sevgili bitanecik öss sınavına.stres desen en üst seviyede,ders çalışma orta seviyelerde,uyku vs. desen ne zaman olmadı ki.off off ben gidiyim en iyisi lnx'im türevini alıyım,integraline bakıyım duyduğuma göre x'te limite gitmek istiyormuş onuda yollayım. Dertleşme bölümümüz 62715
Ahh! Dertlerin en büyüğü (: Zaten dediğin gibi, az kalmış. Son bir kaç hafta kendini kassan, sınavdan çıktığında hem kurtulmuş hem de kendini daha iyi hissetmiş olacaksın. En güzel senelerimizi lanet bir sınav yüzünden çalışmayla geçirsek de, elimizden gelen başka bir şey yok maalesef. Güzel eğitim sistemimizin bize bir hediyesi bu (!)
Phoenix
Em-Fan
Em-Fan
Phoenix

Kadın

MesajKonu: Geri: Dertleşme bölümümüz   Dertleşme bölümümüz EmptySalı Mayıs 12, 2009 12:19 pm

the fallen angel demiş ki:
Phoenix demiş ki:
Ahh! Dertlerin en büyüğü (: Zaten dediğin gibi, az kalmış. Son bir kaç hafta kendini kassan, sınavdan çıktığında hem kurtulmuş hem de kendini daha iyi hissetmiş olacaksın. En güzel senelerimizi lanet bir sınav yüzünden çalışmayla geçirsek de, elimizden gelen başka bir şey yok maalesef. Güzel eğitim sistemimizin bize bir hediyesi bu (!)
evet çok doğru söylüyorsun.Aslında tek isteyim benden iyi sonuçlar bekleyenleri hayal kırıklığına uğratmamak.Çalışıyorum ama evet çalışıyorum :) 3'te yatıyorum 6'da kalkıyorum çalışıyorum.saçımda beyazlar çıktı sanırım yaşlanıyorum da :(

Dertleşme bölümümüz
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki