Emilie Autumn Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Think of your darkest night, Think of your soul alone..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Dertleşme bölümümüz

+2
Tinuviel
v33nus
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
BoggY
Em-Fan
Em-Fan
BoggY

Kadın

Dertleşme bölümümüz - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Dertleşme bölümümüz   Dertleşme bölümümüz - Sayfa 2 EmptyÇarş. Haz. 10, 2009 11:04 pm

edittt

En son BoggY tarafından Salı Eyl. 22, 2009 8:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Phoenix
Em-Fan
Em-Fan
Phoenix

Kadın

Dertleşme bölümümüz - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Dertleşme bölümümüz   Dertleşme bölümümüz - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 23, 2009 1:21 pm

BoggY demiş ki:
Ya cidden biraz büyük derdim var gibim sanki sizden yardım istiyorum :omg:
Şimdi malum mezun oluyorum hatta oldum.Bu liseyle başım dertte.
Geçen seneki sınavda 80 civarlarda netim vardı bu sene ise 77 sanırsam.Ayıptır söylemesi arkam da torpilim de var fekat.Ailem Anadolu öğr.lisesine gitmemi istiyor.Ahmet Hamdi Gökbayrak AÖL.eğitim ve kalite açısından iyimiş.Ama oraya gidersem malesef yatılı kalmak zorundaymışım.x( Aslında daha iyi bu.
Birde oturduğum semte fazla uzaklıkta olmayan(en azından yatılı olmayacak kadar)liseler var.Ama ailem oraları istemiyor.Verdiği eğitim açısından vs...
Bir de Kız Lise'si var tabii.Ama orayı ben istemiyorum.Çünkü evimize+mezun olduğum okula çok yakın.Hep aynı yerler kasar beni. Dertleşme bölümümüz - Sayfa 2 978469
Fekat hangisini seçiceğime kara vermedim.Bir fikri olan yardımcı olabilirsi çook mutlu olurum x)
eve ne kadar uzak olursa o kadar iyi bence hahaha :D

Dertleşme bölümümüz
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2